آشنایی با ما

شرکت آذران تقطیر سهند

درباره ما

شرکت آذران تقطیر سهند (سهامی خاص)، از جمله بزرگ‌ترین واحدهای تولیدکننده انواع اسیدچرب و گلیسیرین در ایران است. این شرکت در مجموعه‌ای به مساحت بالغ بر 20000 مترمربع در تیرماه 1393 با شماره ثبت 38332 تأسیس و در مهرماه 1395 به بهره‌برداری رسید.  از ابتدای فعالیت، محصولات تولیدی این شرکت با استقبال بی‌نظیر بازارهای داخلی و خارجی روبه‌رو شد و سبب کسب موفقیت‌های چشمگیری برای شرکت گردید. همچنین ارمغان حضور شرکت آذران تقطیر سهند در استان آذربایجان شرقی، توسعه، آبادانی و خودکفایی منطقه بوده است.  شرکت آذران تقطیر سهند زیرمجموعه شرکت اسیدچربان شیمی (سهامی خاص) است که در سال 1386 تأسیس و سابقه فعالیت درخشانی در بازارهای داخلی و خارجی داشته است. 

به‌دلیل موفقیت‌های روزافزون این مجموعه تولیدی و استقبال گسترده و رضایت شایان توجه مصرف‌کنندگان از محصولات تولیدی شرکت و نیز به‌منظور پاسخ‌دهی به نیازهای بازار؛ هیئت مدیره شرکت بر آن شدند تا دومین واحد تولیدی را با هدف تولید گلیسیرین خوراکی و بهداشتی راه‌اندازی نمایند. این واحد تولیدی جدید در بهمن ماه سال 1400 با اخذ پروانه تولید گلیسیرین غذایی از سازمان غذا و دارو و با لطف و عنایت الهی، رسماً فعالیت خود را آغاز نمود. 

مجموعه واحدهای شرکت آذران تقطیر سهند و اسیدچربان شیمی، دارای ظرفیت تولید 13200 تن انواع گلیسیرین تصفیه شده و 10000 تن انواع اسید چرب در سال است. این مجموعه تولیدی، با بیش از 18 سال سابقه در تولید محصولات باکیفیت، دارای تولیداتی از قبیل گلیسیرین خوراکی، گلیسیرین صنعتی، محصولات اسیدچرب از جمله اسیدچرب کلزا (اولئیک اسید)، اسیدچرب سویا (درجه 1 و 2)، اسیدچرب آفتابگردان، اسیدچرب نارگیل و رزیدیو اسیدچرب می‌باشد. امید است با تنوع و کیفیتی که در محصولات‌مان ایجاد کرده‌ایم، ضمن کسب رضایت مشتریان عزیز، در پیشرفت و خودکفایی کشور عزیزمان ایران، سهم قابل‌توجهی داشته باشیم.

Image About